Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brno - Příbram

14. 5. 2006

Brněnskou výhru trefil Švancara

                                       Brno - Příbram
B r n o  -  Branka střídajícího útočníka Švancary dvacet minut před koncem utkání zajistila fotbalistům Brna jednobrankové vítězství nad Příbramí v přímém souboji o dvanácté místo. I když oba týmy nastoupily k loučení s ligovou sezonou v nejsilnějších sestavách, hra postrádala v úvodním poločase vzruch i napětí.

"Pěšímu" fotbalu s kombinacemi do šířky chyběl tah na branku a hrstka nejvěrnějších
diváků se musela spokojit pouze s náznaky šancí, které končily na nepřesnostech. Hráče nevyprovokovala k většímu úsilí ani májová dešťová přeháňka v části úvodního poločasu.

Brňané zahrozili pouze ve 22. minutě, kdy Partyš unikl po pravé straně, ovšem nabíhající Simr na jeho přihrávku nedosáhl. O deset minut později Pavlík vystřelil z 25 metrů, míč tečoval ještě Zelenka, ale chyběla mu  přesnost.

Většinu akcí Příbrami vedl technicky vybavený Otepka, jehož snaha o individuální průniky však většinou po několika kličkách končila na brněnských zadácích. Několikrát se blýskl úniky po levé straně Frejlach, ale ani on Brezovana v domácí brance neohrozil.

Po změně stran Brňané zvýšili tempo i tlak a vypracovali si slibné šance, při nichž nechali vyniknout brankáře Pařízka. Ve 49. minutě příbramský gólman s námahou vyrazil hlavičku Baláže nad břevno.

Po následném rohovém kopu jej sice po střele hlavou překonal Trousil, míč ale vykopl na brankové čáře Buryán. Po hodině hry stačil Pařízek robinzonádou vyrazit konečky prstů ostrou přízemní ránu Pavlíka ze dvaceti metrů.

Branky se dočkali Brňané dvacet minut před koncem, kdy střídající Švancara po dvaceti sekundách pobytu na hřišti oklamal kličkou obránce Buryána a levačkou trefil přesně horní růžek příbramské branky. Závěr zápasu se již dohrál v poklidném tempu, o jediný vzruch se postaral svými technickými kousky Švancara.

V nastaveném čase mohl ještě skórovat Zelenka, jehož střelu stačil Pařízek vyrazit nad branku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

příbram

(tom, 6. 11. 2006 13:56)

Fuck off Sparta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Příbram pičččččččččoooooooooooooo

příbram

(tom, 6. 11. 2006 13:55)

Příbram je nej.Brno Brno bůzerantů plno

1.fc brno

(spartan, 2. 6. 2006 17:20)

brno 2.liga uz cekala,ceka,a bude cekat!!!!